O klubu

Triatlon klub Maksimir su osnovali sportaši i rekreativci, entuzijasti i stručni treneri s ciljem razvoja i promicanja triatlon sporta u Maksimiru, Zagrebu i Hrvatskoj, te općenito sporta te zdravog života.

Klub broji 250 članova kako rekreativnog tako i natjecateljskog karaktera. Treninzi se održavaju na području bazena Svetice , parka Maksimir , bazena Iver u Sesvetskom Kraljevcu te novootvorenog bazena u Jelkovcu .

Uspješno organiziramo natjecanja prvenstva Hrvatske u kros duatlonu na Zagrebačkoj Medvednici pod  nazivom “Green devil” te u  supersprint duatlon ¨Niki Lauda˝na karting stazi Španko u Zagrebu . U 2017 g. napravili smo korak naprijed i pokrenuli ligu pod nazivom ˝triatlonska super liga ˝ koja je namijenjena mlađim dobnim skupinama . Tu su i druga rekreativna događanja poput “Bike and run školica” te mnoge druge manifestacije .

Ukoliko ste željni i voljni novih izazova ne ustručavajte se već nas nazovite.

Ovdje smo zbog Vas!

Postanite naš član, pogledajte postupak  i preuzmite pristupnicu ovdje.

Uprava kluba

Predsjednik