Zagreb Open / PH sprint aquatlon

Prekrasno vrijeme i dobra lokacija utrke okupila je velik broj natjecatelja pa su se tako među njima našli i velik broj naših članova. Dobar dio njih se po prvi put odvažio na takav podhvat i što je još bolje svi su uspješno završili.Ovim putem zahvaljujem im se u ime kluba te im želim sretno bavljenje sportom u kojem su se našli.Što se tiće rasporeda događanja sve je krenulo s utrkom prvenstva Hrvatske u sprint aquatlonu za kategorije Juniora te seniora.Od značajnih nastupa naši na toj utrci mogu izdvojiti 3.mjesto M25 Vedran Planinšek , 1.mjesto M35 Miro Kožić i 3.mjesto M35 Bruno Kos , 2.mjesto M40 Ivica Radović , 2.mjesto M50 Dubravko Filipović , 1.mjesto M55 Milan Pernar. Sljedeće na rasporedu bila je nešto kraća utrka u istoj disciplini za kadete i kadetkinje u kojoj nismo imali postolja , ali za drugu godinu ćemo sigurno popraviti. Vrhunac događaja bilaje utrka olimpijskog triatlona na kojem su nastupili Goran Đurić,Davor Tunuković i Filip Fajdetić. Da ne prođemo nezapaženo pobrinuli su se
Davor i Filip koji su osvojili 3.mjesta u svojim kategorijama. Bravo za sve. Slijedi Vrana , vidimo se 🙂